Iranians residing in Australia

زندگی در استرالیا چگونه است؟

مهاجرت به استرالیا و پذیرش افراد از فرهنگ های گوناگون یکی از رایج ترین نگرشها در استرالیاست. پیدا کردن غذا از سراسر آسیا و جهان هم در رستوران ها و هم در فروشگاه های مواد غذایی آسان است.  بازدیدکنندگان بین المللی اعلب اظهار مینمایند که استقبال فوق العاده ای را تجربه کرده اند

اگرچه استرالیا کشور بسیار بزرگی است، تقریباً کل جمعیت در امتداد ساحل زندگی می کنند و تا 75 درصد در شهرها زندگی می کنند. وسط این قاره تا حد زیادی خالی از سکنه و بیابانی است. سواحل بخشی از برنامه هفتگی اکثر مردم است و پارک های شهری و فضاهای سبز مناطق تفریحی ارزشمندی هستند. سواحل شهر به خوبی نگهداری می شوند و مناطق ساحلی اطراف شهرهای بزرگ به طور گسترده توسعه یافته اند.

هزینه زندگی در استرالیا بالاست و اغلب در بین ده کشور گران جهان قرار می گیرد. از آنجایی که یک جزیره است، باید واردات زیادی داشته باشد، و اگرچه تاکید بر خرید ملی در حال افزایش است، قیمت ها هنوز هم کمی بالاتر از بسیاری از کشورها است. البته درآمد و دستمزد هم در استرالیا بالاست

بسیاری از استرالیایی ها عاشق فناوری اخبار و اطلاعات هستند، اکثر مردم اخبار بین المللی را از نزدیک دنبال می کنند و از رویدادهای جاری در آسیا، اروپا و قاره آمریکا به خوبی مطلع هستند.

زندگی در استرالیا یعنی تایم زیادی در فضای باز سپری کردن و لذت بردن از طبیعت . هوا  اغلب دلپذیر است ، استرالیاییها به عنوان شرکت کننده و هم به عنوان طرفدار به دلیل عشق به ورزش معروف هستند. بحث در مورد مسابقات ورزشی با همکاران یا همسایگان بسیار رایج است.بسیار خونگرم و مهربان هستند و اگر برایتان مشکلی ایجاد شود با شما همدردی میکنند و با آرامش به حرف هایتان گوش میدهند و کمک تان میکنند،استرس تو استرالیا معنی ندارد و همه از یک آرامش کلی برخوردارند.

مزایای زندگی در استرالیا

معایب زندگی در استرالیا

بهترین شهرهای استرالیا برای دانشجویان

ده دانشگاه برتر استرالیا

اعتبار و رتبه بندی جهانی پاسپورت استرالیا

سفر بدون ویزا

189کشور

 جایگاه جهانی

ششم دنیا

بررسی سیستم آموزش عالی استرالیا

هزینه زندگی در استرالیا